Dla pierwszaków + regulamin bloga

Miło mi, że wpadłeś na Jest Czytelnie. Jak widzisz tematyka bloga jest dość szeroka i można ją w skrócie określić jako coś a'la lifestyle. Wchodząc w dowolny post, po prawej stronie znajdziesz archiwum i fanpage, który umożliwi Ci pozostanie na bieżąco z tekstami na Jest Czytelnie. W zakładkach u góry strony jest parę słów o mnie ode mnie oraz dane kontaktowe.

Zanim jednak zagościsz na Tym Wspaniałym Blogu, musimy określić pewne zasady. Postaram się, żeby były przejrzyste i proste.

1. Blog jest mój, ja go tworzę i ja chcę się czuć na nim dobrze. Jeśli zamierzasz wyśmiewać tworzoną przeze mnie treść, mądrzyć się, obrzucać mnie inwektywami i przede wszystkim zdradzać jakiekolwiek objawy bólu dupy - Twój komentarz na pewno będzie usunięty.
2. Na tym blogu Czytelnicy i Komentatorzy mają prawo czuć się dobrze. Jeśli zamierzasz poniżać innych komentujących, wyzywać, kierować w stosunku do nich objawy bólu dupy - Twój komentarz zostanie usunięty.
3. Na tym blogu wulgaryzmów może używać tylko jedna osoba i jestem nią ja. W szczególnych wypadkach wulgaryzmy w komentarzach są dozwolone. O tym, czy przypadek jest szczególny, decyduję ja.
4. Jest Czytelnie to miejsce dla ludzi szczęśliwych.
5. Wszystkie prawa do opublikowanych tekstów należą do mnie. Jeśli chcesz umieścić obszerniejszy fragment tekstu (powyżej 4 zdań), zapytaj mnie o zgodę. W przypadku gdy fragment jest krótszy - podaj jestczytelnie.pl jako źródło i mnie jako autora.

Teraz jesteś gotowy, by zostać Stałym Czytelnikiem! Do zobaczenia na głównej!

Tomek Racki

0 komentarze:

Prześlij komentarz