Share Week 2015

2 comments

Miło mi ogłosić, że już po raz drugi mam okazję wziąć udział w Share Week, bodaj najbardziej życzliwej akcji w blogsferze, przynajmniej polskiej. Wymyślił ją Andrzej Tucholski z bloga dla Odważnych Marzycieli (jestkultura.pl). Przejdźmy więc do rzeczy - kogo polecę w 2015?


Trafiłem do niego na początku swojej przygody z blogowaniem, czyli w wakacje 2013 roku. Jego sztandarowym pomysłem, ale zdecydowaniem nie jedynym, jest seria "Raperzy czytają", która regularnie przyciąga na jego bloga kolejnych czytelników. Poza świetnym gustem muzycznym i cotygodniowymi recenzjami książek znajdziecie u niego dziesiątki opisanych filmów i to, co podoba mi się najbardziej - lekkie, ale celne podejście do rzeczywistości. Idealny dla początkujących biegaczy. Rozwija się z każdym miesiącem. Publikuje codziennie. Swoje dziecko traktuje profesjonalnie. Przekonajcie się.


To absolutny unikat - w świecie opływającym w hedonizm i szeroko pojęty brak zahamowań ktoś zgłębia istotę bycia gentelmanem i robi to naprawdę dobrze. Wachlarz tematów związanych z samorozwojem mężczyzn, a do tego fachowe podejście do tematu. Lekcja savoir vivre'u, gruntownie przygotowane posty, starannie wyselekcjowane tematy wpisów. Klasa. Styl. Gentelman.


Share Week to tylko jeden z wielu wartych uwagi pomysłów Andrzeja. Ogromną zaletą Jest Kultury jest wielość tematów, jakie znajdziecie u Tucholskiego. Dla mnie jednak najlepsza jest atmosfera - bloga dla Odważnych Marzycieli jest blogiem dla... Odważnych Marzycieli. Andrzej pokazuje, że niemożliwe staje się możliwe. Nie bez kozery jest uznawany za blogera ze znaczącym wpływem na czytelników. I to jest dobry wpływ.

To moje 3 typy na 2015 rok. Share Week dopiero się zaczyna. Jeśli jesteś blogerem - weź udział. Warto się dzielić wartościową treścią. 5!


Zdjęcie zaczerpnięte z unsplash.com. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na Jest Czytelnie, polub fanpage na fejsie.
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Dzięki za polecajkę i props za "Czas Gentlemanów"! U mnie akurat ten ostatni się nie zmieścił do topowej trójki, ale może za rok będzie okazja to zmienić :)

    OdpowiedzUsuń