Moje Kochane Czytelniczki

Leave a Comment
Moi Kochani Czytelnicy, musicie mi wybaczyć. Musicie mi wybaczyć, bo dziś chcę Was odesłać do domu i zająć się wyłącznie Moimi Kochanymi Czytelniczkami, wszak nie jest tajemnicą, że dziś 8 marca - Dzień Kobiet!

Moje Kochane Czytelniczki, czego mógłbym Wam życzyć? Czego ja - facet mogę życzyć Wam-kobietom? Przecież wszyscy wiemy, że nie wiemy o Was nic, ale wiemy już, że uwielbiacie od nas kwiaty. I wszyscy wiemy, że mówicie coś innego, niż myślicie, ale jeszcze czegoś innego chcecie. I dla nas zupełnie niemożliwym jest odgadnąć, o co Wam chodzi. Jesteście kompletnie niezrozumiałe i dziwne. A w tym wszystkim najlepsze na świecie.

Nie wyobrażam sobie życia bez Was. Choćbym nawet nie pisał bloga, to co to za życie bez kobiet? Ach, zaraz pomyślicie, że taki ze mnie szowinista i że tylko pranie i gotowanie mam na myśli. Ależ skąd! Zwyczajnie chcę powiedzieć, że nic na tym świecie nie może dać mężczyźnie tyle szczęścia, co kobieta. I nic tak nie motywuje jak kobieta. I nic nie manipuluje!

Ale jakiż to byłby świat bez Was? Nudny, wstrętny i w ogóle bez celu. To kobiety uczą nas wrażliwości. To Wy pokazujecie, czym jest cierpliwość i wytrwałość. I drobiazgowość! To Wy opiekujecie się nami i sobą z największą dbałością. I nas tuczycie! To wszystko Wy.

I czego może życzyć takim istotom facet? A niech mnie - pojęcia nie mam. Pieniędzy, tylko bez przesady, żebyście mogły robić coś poza wydawaniem. Uśmiechu, bo cóż może być ponad uśmiech kobiety? Radości i spełnienia marzeń - to pierwsze powinno wynikać z drugiego, ale może je również poprzedzać. Samych sukcesów i niech motywują do dalszej pracy. A przy tym dużo wolnego czasu. I tego, co najważniejsze - miłości. Wspaniałej. Młodzieńczej. Dojrzałej. Spokojnej. Szalonej. Namiętnej. Odważnej. Szczerej. Jedynej. Płomiennej. Szanującej. Wytrwałej. Prawdziwej. 

I zdrówka, bo zdrówko najważniejsze!

Całusy.

PS. Zrób swojej kobiecie raz w roku niespodziewany Dzień kobiet 2. Kup jej tulipana, daj buziaka i ciesz się jej uśmiechem.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na Jest Czytelnie, polub fanpage na fejsie.

PS2. Zapomniałem powiedzieć Wam, jaki dostałyście prezent - z okazji Waszego święta otwarto legendarną drugą linię metra!
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz