Ilu z Was mnie zostawiło?

2 comments
Mimo że pisałem o zmianach w niejednym poście, to jednak przenosiny na Jest Czytelnie zaskoczyły większość z Was, choć wspominałem o tym niejednokrotnie w prywatnych rozmowach. Wydawało mi się, może inaczej - przewidywałem, że opuści mnie wielu z Was, gdy zmienię nazwę, wygląd, domenę. Miło mnie zaskoczyliście, bo nie jest aż tak źle!

Nie oceniam lajków na fejsie - nie ma co oszukiwać - większość polubień, to polubienia z zaproszeń powysyłanych przez życzliwych Czytelników. Za to również dziękuję! Ale dla mnie najważniejsi jesteście Wy - Unikalni Użytkownicy. Przez ten tydzień na Jest Czytelnie pojawiło się ich ponad 300, a więc tylko trochę mniej, niż na Minus 3 przez cały luty.

Realnie oceniam, że co najmniej połowa z moich "trzystu" to randomowi podróżnicy po kolorowym świecie Internetu, ale choćby Was - wiernych Czytelników było 50, to warto pisać dalej. Dziękuję, że jesteście dalej ze mną i niech to się nie zmienia. Widzimy się jutro w tym samym miejscu. 5!


Zdjęcie zaczerpnięte z unsplash.com. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na Jest Czytelnie, polub fanpage na fejsie.
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

2 komentarze: