Życzenia i mała niespodzianka na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Leave a Comment
Zdjęcie zapożyczyłem stąd
Ostatnie miesiące był wyjątkowo ubogie, jeśli chodzi o aktywność na blogu. Poprzedni post był o tym, że postanowień i zmian nie należy planować na jakieś spektakularne daty, tylko je przeprowadzać. Tymczasem piszę dziś, być może ostatni raz w 2014 roku, żeby oznajmić, że 2015 to rok, w którym wiele się tutaj zmieni.

Nie zdradzę szczegółów, bo nadal są one wyłącznie w mojej głowie, a wielu kwestii wciąż nie sprecyzowałem. Jakie więc będą te zmiany? Radykalne. Będzie zupełnie inaczej.

Odpierając ewentualną pokusę oskarżenia mnie o dwulicowość ze względu na to, że zmiany będą w 2015, a nie teraz: mam świadomość swoich możliwości, znam ograniczenia czasowe i wiem, że pewne rzeczy wymagają czegoś więcej, niż dobrych chęci. Jak już coś ruszę, to z pewnością nie będzie to 1 stycznia.

A dlaczego? A no dlatego, że tego dnia będę poza Polską, więc i tworzenie oraz publikowanie będzie znacząco utrudnione (czytaj: niemożliwe).  Myślę jednak, że zebrane myśli uda się pozbierać i przelać na ekran wkrótce po powrocie.

Czego Wam życzę w 2015 roku? Zdrowia, bo bez tego ciężko cieszyć się życiem. I miłości, bo bez niej życie nie jest już takie samo, jest po prostu gorsze. Niech nie brakuje pieniążków. Powodzenia w szkołach, pracach, ale przede wszystkim w relacjach z innymi ludźmi.

Czego życzę sobie? Żeby plany odnośnie bloga się spełniły i żebyśmy wszyscy spotkali się na nim wraz z Waszymi przyjaciółmi, rodzinami i nieznajomymi już w karnawale.

Przerwa świąteczna. Zostańcie z nami.
Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz