Share Week 2014

Leave a Comment
Share Week to akcja, której początek dał Andrzej Tucholski (Jest kultura) trzy lata temu. Polega ona na udostępnieniu swoim czytelnikom swoich ulubionych blogów. Myślę, że to będzie dobra okazja do pokazania wam, co czytam. Nie mam żadnej zakładki polecane, więc ostatni dzień Share Week'u będzie jak znalazł, żeby się trochę odsłonić.


Mój ulubiony blog. Trafiłem tam poprzez link do odcinka sztandarowej serii Mikołaja "Raperzy czytają" z udziałem Quebonafide. Jak dla mnie to najlepszy pomysł na serię wpisów, jaki do tej pory widziałem w blogosferze. Wpisy na MajkOnMajk ukazują się codziennie i są naprawdę różnorodne, więc nikt nie może narzekać, że nie znalazł tam niczego dla siebie. Wystarczy przejrzeć najnowszą dziesiątkę postów. Kibicuję mu i dziękuję, bo pomógł mi parę razy rozwiązać różne problemy związane z Minus 3 dioptriami. W jakimś tam procencie właśnie dlatego wyglądają dziś tak, jak wyglądają. Pretensje do Majka!


Nie pamiętam jak znalazłem się na tym blogu, ale spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. Pierwszy post, jaki przeczytałem, to "Nie przepraszam za księży pedofilów!". Młody facet, ale pisze bardzo sensownie i, co najważniejsze, po ludzku. Jest czynnym katolikiem, nie wstydzi się tego, ale jego blog pokazuje, że jest też normalny. Nie wiem, czy was nie oszukałem zdanie wcześniej, bo przypomniało mi się, że czytałem chyba jeszcze wcześniej jego wpis z relacją z Blog Forum Gdańsk 2013. Coś czysto technicznego, czego Mateuszowi zazdroszczę, to wygląd BHRNR. Jest prosty, schludny, przejrzysty, praktyczny. Świetny.


Na koniec blog sportowy Michała Godlewskiego. Jak już się tak odsłaniam, to wam zdradzę, ze znamy się od dawna. Michał dopiero zaczyna, ale w każdym poście widać ogromną wiedzę. Porzuciłem niedawno swoją serię "Futbol w niedzielę", ale jeśli ci jej brakuje, to u niego znajdziesz wynagrodzenie z nawiązką. Lubię go czytać, bo dowiaduję się czegoś więcej, niż w telewizji i na Weszło. Zdecydowana większość pań w Szerokim przeglądzie pola nie znajdzie niczego dla siebie, lecz dla spragnionych wiedzy ze świata piłkarskiego jest w sam raz. Panowie, gratka dla was, voila!

***

Zachęcam wszystkich blogerów do wzięcia udziału w akcji Share Week, zostały wam jeszcze dwie godziny i cała reszta życia, żeby pomóc kolegom "z branży". 

PS. Wygląd bloga ponownie uległ zmianie i wewnętrzny głos rozsądku mówi mi, że to właściwe posunięcie. Poprzedni szablon wczoraj lekko zwariował, ale może to dobrze. Minimalistyczny wygląd Minus 3 na pewno nikomu krzywdy nie zrobi. Przynajmniej nie mi. Miłej lektury kolegów z góry.

Źródło: Flickr

Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz