Fotografie

Leave a Comment
Idziesz. Masz cel. Dążysz. Niestety potykasz się. Upadasz. Leżysz. Chcesz wstać, ale pierwsze próby kończą się niepowodzeniem. Z czasem przyzwyczajasz się do tego, że leżysz. Zaczynasz poznawać wygodne pozycje. I zastanawiasz się, po co właściwie wstawać? Już nie pamiętasz, jak to jest iść, jak to jest nie leżeć. Na szczęście masz ze sobą swój plecak, a w nim... Fotografie.

A cóż Ci dadzą fotografie? Podniosą Cię i zmuszą do dalszej podróży? Raczej nie. Jednak to, co będą przedstawiać, może znów przekonać Cię, że warto wstać, a potem ruszyć na szlak. Więc co powinno być na tych fotografiach? Coś, co przedstawi chwile drogi, dla których przeżycia warto było iść. Chwile, które mogą być namiastką możliwych kolejnych "przygód". Rzeczy, które mają wartość większą, niż "zwykłe" przedmioty.

A co tak naprawdę jest naszymi fotografiami? Fotografie, tylko nie fizyczne, nie elektroniczne, ale te w naszej głowie, ktoś może powiedzieć, że w sercu. To nasze wspomnienia. Te dobre. Czasem "fotografia" może przedstawiać coś złego, czego widok przypomni nam, że to pokonaliśmy. A im więcej fotografii, tym więcej wspomnień, więcej motywacji, więcej uśmiechów i łez. Przecież każdy z nich kształtuje nas w dokładnie takich, jakimi jesteśmy w tej chwili.

Jeśli myślisz, że nie masz po co wstawać, to zajrzyj do plecaka. Może masz tam jakieś zdjęcia. Obejrzyj, przypomnij sobie, wyobraź i ruszaj!


Next PostNowszy post Previous PostStarszy post Strona główna

0 komentarze:

Prześlij komentarz